Drogi Użytkowniku!

Jesteś na stronie koncesjonowanego touroperatora, Biura Patrona. Od 14 lat realizujemy usługi turystyczne o charakterze zdrowotnym, skierowane do osób niepełnosprawnych, starszych, ale i do tych, którzy poszukują pobytów wypoczynkowych typu wellness i dobrych a nie najdroższych hoteli SPA oraz do tych z Państwa, którzy aktywnie chcą zadbać o swój dobrostan. Wśród zabieganej cywilizacji często nie znajdujemy czasu na oddech, zatrzymanie się; przyjrzenie się stanowi naszego ducha i kondycji naszego ciała. Krótkie pobyty rekreacyjne, sportowe czy rehabilitacyjne harmonijnie uzupełnione odpowiednim relaksem: zajęciami kulturalnymi, zwiedzaniem zabytków kultury, kontemplacją natury mogą stanowić punkt wyjścia do zwrotu, zmiany w naszym życiu. Czasem ważniejsze od napiętego harmonogramu „atrakcji” jest możliwość pobytu z przyjaciółmi lub rodziną w „fajnym” miejscu, w którym rozpoczniemy coś nowego: nauczymy się oddychać, pływać, tańczyć, biegać na nartach czy po prostu cieszyć się nieco intensywniejszą aktywnością naszego ciała. Z tego doświadczenia możemy skorzystać po powrocie do obowiązków, zmieniając swoje nawyki, kreatywniej podchodząc do opieki nad naszym ciałem i psychiką.

Od dawna jesteśmy organizatorami wyjazdów prozdrowotnych. Te kilkanaście lat doświadczenia sprawia, że potrafimy dostosować usługę do wymagań Klientów. W ofercie prezentujemy wybrane hotele, pensjonaty i ośrodki rehabilitacyjne czy sanatoria, wiedząc, że właśnie w nich dobrze zadbamy o potrzeby Klientów, że położone są w ciekawych i urokliwych zakątkach Polski, że dysponują sprawdzoną bazą i kadrą specjalistyczną. W naszym serwisie znajdziecie Państwo oferty hoteli w znanych kurortach, ale też małych wyspecjalizowanych ośrodków oferujących szczególne pobyty np. sportowe czy dietetyczne. Deklarujemy, że naszym celem jest Państwa satysfakcja z pobytu, Wasza odnowa i poprawa stanu zdrowia. Będziemy niezmiernie uradowani, jeśli będziecie wspominali wyjazd zdrowotny z Biurem Patrona jako taki, który zmienił coś w Waszym życiu. Prosimy o zaglądanie na stronę www.medical-spa.net i poszukiwanie okazyjnych cen i nowości, które będziemy wprowadzali: szczególnie pobytów sportowo-rekreacyjnych oraz nowych pobytów leczniczych.

Zapraszamy do rezerwacji poprzez Biuro Obsługi Klienta, gdzie z uwagą zostaną uwzględnione Państwa potrzeby. Wiele ofert możecie Państwo zarezerwować online, opłacając usługę za pomocą bezpiecznych płatności internetowych.

Polecamy się Waszej pamięci, życząc Wam wiele zdrowia i pomyślności.